Op 18 juni 2015 wordt de zesde editie van het congres ‘Architectuur in de zorg’ georganiseerd door GS1, HL7 Nederland, IHE
Nederland, NAF en Nictiz.
Het congres vindt plaats in Theater ‘t Spant te Bussum. Het thema van het 6e congres is: Architectuur: geen illusie!
Wilt u op de hoogte gebracht worden van de zorginformatiebouwstenen van Registratie aan de Bron?
Bent u nieuwsgierig hoe het ministerie van VWS aan een duurzaam informatiestelsel werkt?
Hoe zit het met de laatste ontwikkelingen in regionale, interregionale en grensoverschrijdende informatie-uitwisseling?
En hoe werkt het landelijk implantatenregister eigenlijk?
Geen illusie
Zomaar een greep uit de onderwerpen van het zesde congres Architectuur in de Zorg. De onderwerpen zijn zorgvuldig gekozen en bevatten allemaal een praktijkcomponent.
Architectuur is dan ook geen illusie meer. De zorg kan niet meer zonder architectuur.
Het informatie- en netwerkplatform
Dit congres is inmiddels uitgegroeid tot het informatie- en netwerkplatform van professionals die in deze sector werkzaam zijn.
GS1 Nederland, HL7 Nederland, IHE Nederland, NAF en Nictiz zijn de drijvende kracht achter dit congres en hebben een interessant programma neergezet.
Meer informatie: http://www.zorginformatiearchitectuur.nl